Anasayfa > Oyun > PUBG Mobile’den Beklenen Hamle Geldi

PUBG Mobile’den Beklenen Hamle Geldi

Yazar : Kadir Alagöz 02.10.2019 Okuma Süresi : 1:37 laykla : 0
A+ A-
PUBG Mobile’den Beklenen Hamle Geldi

İki kişi aynı anda konsoldan PUBG Mobile oynayabilecek.

PUBG Mobile’da aylar önce iki kişinin konsol üzerinden aynı anda oyun oynayabileceği duyurulmuştu. Oyuna getirilen 4.3 güncellemesi ile PUBG Mobile çapraz platform desteği kullanıcılara sunulacak. Mobile tarafında oldukça fazla kullanıcısı bulunan oyun çoklu platform desteği ile birlikte masaüstü tarafındaki kullanıcı sayısını arttırmayı planlıyor. Oyun 4.3 güncellemesi ile birlikte Xbox One ile PlastSation 4 kullanıcılarını birbirine karşı savaşmasını sağlayacak.

Oyuna giriş yapan konsol oyuncuları oyun başında havuz benzeri bir alanda toplanıyor. Buradan toplanan oyuncuların hangi platforma bağlı olduğu bilgisine göre Xbox veya PlaySation platformlarıyla savaş alanına giriyorlar. 

Yeni güncelleme ile birlikte bir de Survival Mastery isminde yeni bir ilerleme yöntemi geliyor. Peki bu ilerleme yöntemi ne? Hayatta kalma ustalığı, silah ustalığı gibi yeteneklerin bulunduğu bu ilerleme özelliği oyuncunun kendi yeteneklerini tanımasına olanak sağlıyor. Oyuncu her maç sonunda yetenekli olduğu alanda ödül kazanıyor.