Anasayfa > Oyun > Ninja, Microsoft’un Henüz Çıkmamış Oyununu Canlı Yayında Oynadı

Ninja, Microsoft’un Henüz Çıkmamış Oyununu Canlı Yayında Oynadı

Yazar : Kadir Alagöz 04.09.2019 Okuma Süresi : 1:59 laykla : 0
A+ A-
Ninja, Microsoft’un Henüz Çıkmamış Oyununu Canlı Yayında Oynadı

Dünyaca ünlü yayıncı Ninja, Microsoft’un önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni oyunu Gears 5’i oynayarak takipçilerine tanıttı.

Ninja’nın Twitch platformunu bırakarak Microsoft’un Mixer platformuna geçişi oyun sektörü içerisinde geniş yankı uyandırmıştı. Ardından Twitch, Ninja’nın hesabından porno içerikler yayınladı ve olay farklı bir seyir aldı. Ancak bu olay ünlü yayıncı Ninja’yı pek etkilemedi. Ninja, kısa süre içerisinde yeni platformu Mixer’de 2 milyon takipçiye ulaştı ve yayınlarına devam ediyor.

Ninja Mixer platformuna geçerek Microsoft’un bundan sonra çıkaracağı oyunların yeni yüzü olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ninja, dün açtığı yayında Microsoft’un geçtiğimiz günlerde sistem gereksinimlerini duyurduğu Gears 5’i oynadı. Oyun henüz piyasaya çıkmadı ancak Ninja hem oyunu oynayan ilk isimlerden biri oldu hem de oyunun reklamını yaptı.

Oyunun hikâyesi kadın karakter "Kait Diaz" etrafında şekillenecek. Diaz’a "Marcus Fenix" ve  "JD Fenix" baba oğul ikilisi de eşlik edecek. En dikkat çekici karakterlerden biri ise Marvel evreninden yakından tanıdığımız ‘’Dave Bautista’’. Oyunun 9 Eylül tarihinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.