Anasayfa > Moda > Temmuz Ayının En Tarz Anları
reklam

Temmuz Ayının En Tarz Anları

Yazar : Cansu Sıypak 01.08.2019 Okuma Süresi : 9:57 laykla : 0
A+ A-
Temmuz Ayının En Tarz Anları

Temmuz ayı biterken sizler için bu ayın en tarz anlarını derledik. Influencerların, YouTuberların ve diğer birçok ünlü ismin kendilerine özgü tarzlarını görmeye hazır olun…

Festivaller, konserler, deniz, kum, güneş… Temmuz ayında rengarenk, cıvıl cıvıl fotoğraflar adeta içimizi açtı. Gelin hep beraber bu ay kim ne giyinmiş, kimler tarzını konuşturmuş bir bakalım!

Müge Boz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Müge Boz (@mugeboz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyma Subaşı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Karya Candar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karya Çandar (@karyacandar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Duygu Özaslan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duygu Özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Seray Kaya

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seray Kaya (@seraykaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Birand Tunca

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birand Tunca (@birandtunca)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Taşer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hande Taşer (@handetaserr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yasemin Özilhan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yasemin Özilhan (@yaseminozilhan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serenay Sarıkaya

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serenay Sarıkaya (@serenayss)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ben Fero

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ben Fero (@ben.fero)'in paylaştığı bir gönderi ()

Diana Askarova Filipets

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diana Askarova Filipets (@dianaskarovafilipets)'in paylaştığı bir gönderi ()

Itır Esen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Itır Esen (@itiresenn)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kedi Mari

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Maria (@kedimari)'in paylaştığı bir gönderi ()

Miray Akar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 Cristina Elif Boboc

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cristina Elif Boboc (@elifbbc)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ezgi Fındık

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ezgi Findik ♡ (@findik_ezgi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ege Kokenli

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ege Kokenli (@kokenliege)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serkay Tütüncü

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serkay TÜTÜNCÜ (@serkaytutuncu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çağla Şikel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Çağla Şıkel (@caglasikel)'in paylaştığı bir gönderi ()

Esra Koçhan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Esra Koçhan (@esrakochaan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Damla Altun

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damla Altun (@damlaaltun)'in paylaştığı bir gönderi ()

Damla Kalaycık

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damla Kalaycık (@damlakalaycik)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bedirhan Soral

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bedirhan Soral (@bedirhansoral)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hazal Kaya

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hazal Kaya (@hazalkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bahar Şahin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bahar Şahin (@baharsahiin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Selin Yagcioglu Balarisi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selin Yagcioglu Balarisi (@selinbalarisiii)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Soral

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hande Soral (@handesoral)'in paylaştığı bir gönderi ()

Caner Erdeniz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Caner Erdeniz (@canererdeniz)'in paylaştığı bir gönderi ()