Anasayfa > Moda > Haziran Ayının En Tarz Anları

Haziran Ayının En Tarz Anları

Yazar : Cansu Sıypak 02.07.2019 Okuma Süresi : 13:28 laykla : 0
A+ A-
Haziran Ayının En Tarz Anları

Haziran ayı biterken sizler için bu ayın en tarz anlarını derledik. Influencerların, YouTuberların ve diğer birçok ünlü ismin kendilerine özgü tarzlarını görmeye hazır olun…

Deniz, kum, güneş… Nihayet yaz tatiline kavuştuk. Yazın enerjisi Instagram hesaplarına da yansıdı. Rengarenk, cıvıl cıvıl fotoğraflar adeta içimizi açtı. Siz de yazın ilk ayına ait en güzel kareleri görmek isterseniz yazımıza bir göz atın!

Afra Saraçoğlu

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Afra Saraçoğlu (@afrasaracoglu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serenay Sarıkaya

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serenay Sarıkaya (@serenayss)'in paylaştığı bir gönderi ()

Duygu Özaslan

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duygu Özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Melis Ayça Değirmencioğlu

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melis Ayça Değirmencioğlu (@melisaycadegirmencioglu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Melodi Elbirliler

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melodi Elbirliler (@melodielbirliler)'in paylaştığı bir gönderi ()

Boran Kuzum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boran Kuzum (@borankuzum)'in paylaştığı bir gönderi ()

Cansu Akın

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cansu Akın (@cansuakinn)'in paylaştığı bir gönderi ()

İrem Akın

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İrem Akın (@akinireem)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bilge

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bilge (@bilgeyenigul)'in paylaştığı bir gönderi ()

Melis Tüzüngüç

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melis Tüzüngüç (@melistuzunguc)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ezgi Fındık

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ezgi Findik ♡ (@findik_ezgi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Esra Koçhan

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Esra Koçhan (@esrakochaan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Murat Simu Kılıç

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muratsimukilic (@muratsimukilic)'in paylaştığı bir gönderi ()

Rachel Araz Kiresepi

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rachel Araz Kiresepi (@rachelaraz)'in paylaştığı bir gönderi ()

İlayda Alişan

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İlayda Alişan (@ilaydalisan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyda Erdoğan

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Şeyda Erdoğan (@seydaerdogan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Damla Kalaycık

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damla Kalaycık (@damlakalaycik)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Taşer 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hande Taşer (@handetaserr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Erdem Orayli

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Erdem Orayli (@erdemorayli)'in paylaştığı bir gönderi ()

Duygu Özaslan

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duygu Özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Eda Şölenci

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eda Şölenci (@edasolenci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bahar Şahin

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bahar Şahin (@baharsahiin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Aytaç Şaşmaz

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aytaç Şaşmaz (@aytacsasmaz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Polina Chursanova

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Polina Chursanova (@polchursanova)'in paylaştığı bir gönderi ()

 Ezgi Ünal

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ezgi Ünal (@ezgisell)'in paylaştığı bir gönderi ()

 Selin Şekerci

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selin Şekerci (@selinsekerci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Demet Özdemir

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Demet Özdemir (@1demetozdemir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çağla Çetinöz

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Çağla Çetinöz (@caglacetinoz_)'in paylaştığı bir gönderi ()

Damla Yaramıs

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 Begüm Keçeci

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Begüm Keçeci (@begumkececii)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ece Tuncel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ece Tuncel (@eceetuncel)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ben Fero

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ben Fero (@ben.fero)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şule Karaok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Şule Karaok (@sulekaraok)'in paylaştığı bir gönderi ()

Seray Kaya

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seray Kaya (@seraykaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Fulya Zenginer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fulya Zenginer (@fulyazenginer)'in paylaştığı bir gönderi ()

Didem Soydan

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

didemsoydan (@didemsoydan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Birand Tunca

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birand Tunca (@birandtunca)'in paylaştığı bir gönderi ()