Anasayfa > Moda > Ekim Ayının En Tarz Anları

Ekim Ayının En Tarz Anları

Yazar : Cansu Sıypak 02.11.2019 Okuma Süresi : 12:51 laykla : 0
A+ A-
Ekim Ayının En Tarz Anları

Ekim ayı biterken sizler için bu ayın en tarz anlarını derledik. Influencerların, YouTuberların ve diğer birçok ünlü ismin kendilerine özgü tarzlarını görmeye hazır olun…

Soğukların yavaş yavaş kendisini gösterdiği Ekim ayını geride bıraktık ve o meşhur aşkların yaşandığı Kasım ayını kucaklama vakti geldi. Farklı tarzlar ve kombinlerle Instagram’da çok güzel bir sonbahar geçiriyoruz. Sizde bu ayın en ‘tarz’ anlarına şahit olmak isterseniz yazıyı okumaya devam edin.

Polina Chursanova

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Polina Chursanova (@polchursanova)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serenay Sarıkaya

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serenay Sarıkaya (@serenayss)'in paylaştığı bir gönderi ()

Büşra Dede

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Büşra Dede (@bsrdede)'in paylaştığı bir gönderi ()

Berkay Hardal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Berkay Hardal (@berkayhardal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Duygu Özaslan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duygu Özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ala Tokel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alâ Tokel (@alatokell)'in paylaştığı bir gönderi ()

Simay Barlas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Simay Barlas (@simaybarlass)'in paylaştığı bir gönderi ()

Cansu Akın

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cansu Akın (@cansuakinn)'in paylaştığı bir gönderi ()

Melodi Elbirliler

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melodi Elbirliler (@melodielbirliler)'in paylaştığı bir gönderi ()

Damla Altun

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damla Altun (@damlaaltun)'in paylaştığı bir gönderi ()

Burak Yörük

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Burak Yörük (@burakyoruks)'in paylaştığı bir gönderi ()

Elvin Levinler

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elvin Levinler (@elvin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Danla Bilic

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

danla (@danlabilic)'in paylaştığı bir gönderi ()

Merve Aydoğdu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merve AYDOĞDU (@merve_aydgdu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Cristina Elif Boboc 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cristina Elif Boboc (@elifbbc)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sibil Çetinkaya

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sibil Çetinkaya (@sibilcetinkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Umut Eker

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

umuteker (@umuteker)'in paylaştığı bir gönderi ()

Meriç Küçük

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meriç Küçük (@maritsanbul)'in paylaştığı bir gönderi ()

Eda Şölenci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eda Şölenci (@edasolenci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Karya Candar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Karya Çandar (@karyacandar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Boran Kuzum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boran Kuzum (@borankuzum)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Taşer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hande Taşer (@handetaserr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Alina Boz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alina Boz (@alinaboz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hazar Ergüçlü

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hazar Ergüçlü (@hazarerguclu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Dilan Telkök 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dilan Hardal (@dilantelkok)'in paylaştığı bir gönderi ()

Fulya Zenginer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fulya Zenginer Evren (@fulyazenginer)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serkay Tütüncü

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serkay TÜTÜNCÜ (@serkaytutuncu)'in paylaştığı bir gönderi ()

Müge Boz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Müge Boz (@mugeboz)'in paylaştığı bir gönderi ()

Damla Yaramış

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(@damlayaramis)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çağlar Ertuğrul

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Caglar Ertugrul (@caglarertugrul)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şule Karaok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Şule Karaok (@sulekaraok)'in paylaştığı bir gönderi ()

Furkan Andıç

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Furkan Andıç (@furkandic8)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şevval Şahin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sevval Sahin (@sevvsahin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Erçel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hande Erçel (@handemiyy)'in paylaştığı bir gönderi ()

Mine Tugay

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mine Tugay (@minetugay)'in paylaştığı bir gönderi (