Anasayfa > Magazin > YouTuberların Eski Sevgilileri

YouTuberların Eski Sevgilileri

Yazar : Cansu Sıypak 26.08.2019 Okuma Süresi : 5:25 laykla : 1
A+ A-
YouTuberların Eski Sevgilileri

Dedikodu kazanını kaynattık, YouTuberların eski sevgililerini tekrardan yâd ettik!

YouTuberlar'ın kazançları, yaptıkları işler kadar merak edilen bir konu daha var; özel hayatları... Kim kiminle sevgili, kim kiminle ayrılmış, ayrıldıktan sonra ne olmuş... Gelin merak ettiklerinizin bir kısmını cevaplayalım. Bakalım severek takip etttiğimiz YouTuberların hayatından kimler gelmiş, kimler geçmiş...

Enes Batur - Başak Karahan

Böyle bir içerikte ilk sıraya Enes Batur ve Başak Karahan'ı koymasak olmazdı... Enes Batur'la sevgili olduktan sonra kendisine YouTube kanalı açan Başak Karahan'ın şuanda 1 milyon 944 bin takipçisi bulunuyor. Çift ilişkisini sosyal medya üzerinden takipçilerinin gözü önünde yaşadı. E ayrılıkları da haliyle oldukça konuşuldu. Ayrılıklarından uzun süre geçmesine rağmen bu ikili hala gündemde kalmaya devam ediyor.

Reynmen - Bahar Şahin

Reynmen'in eski sevgilisi dizilerin sevilen ismi Bahar Şahin'di. Beraber "Çocuktan Al Haberi" yarışmasına katılan ikili bir zamanların en çok konuşulan çiftiydi. 

Berk Güler - Sude Çınar

Youtube'a ortak bir kanal açarak başlayan bu çiftimiz ayrıldıktan sonra YouTube'da da yollarını ayırdı. İkili farklı kanallardan YouTube kariyerlerine devam ediyor. 

Orkun Işıtmak - Oya Sözduyar

YouTube'a başladığı yıllar Oya Sözduyar'la sevili olan Orkun Işıtmak uzun süreli ilişkisini btirdi. İkilinin ayrılığı sosyal medya da oldukça konuşuldu. Orkun Işıtmak, Oya Sözduyar'la ayrıldıktan sonra başlayan ilişkilerini sosyal medyadan uzak yaşamayı tercih ediyor.

Berkcan Güven - Serra Arıtürk

Bir zamanların en sevilen çiftlerinden olan Berkcan ve Serra'da çok uzun zaman önce ayrılanlar kervanına katıldı. 

Furkan Yaman - Bilge Su Işık

İki YouTuber sevgili olunca samanlık seyran olurmuş :P Furkan Yaman ve Bilge Su Işık bir zamanların en popüler çiftlerinden biriydi. Ama maalesef bu genç çiftimiz de ayrılıktan nasibini aldı.

Gökçe Yıldırım - Ataberk Özdene

YouTube'un belki de en olaylı ayrılıklarından biri Gökçe Yıldırım ve Ataberk Özdene'ye aitti. Gökçe Yıldırım'dan ayrılır ayrılmaz İrem Derici ile sevgili olan Ataberk Özdene ortalığı hafiften karıştırmıştı. İrem Derici ve Gökçe Yıldırım arasında ki çekişmeler ise gündemi kastı kavurdu.

Atakan Özyurt - Nilay Toprak

Atakan Özyurt'un eski sevgilisi de kendisi gibi bir fenomen. Facebook'ta paylaştığı bir videoyla fenomenlik merdivenlerine tırmanan Nilay Toprak'ta Atakan Özyurt'la ilişkisini uzun zaman önce bitirdi. 

Cansu Akın - Hazım Başaran

Maalesef YouTube camiasından en sevdiğim çiftte ayrılanlar kervanına katıldı. Ne diyelim umarız ikisi de çok mutlu olurlar :(

Duru Önver - Dr. Dodo

Duru Önver'in eski sevgilisi Dr. Dodo'ydu. İsminden de belli olduğu üzere bir doktor olan Dodo, Duru'yla tanıştıktan sonra bir YouTube kanalı açtı. Çeşitli videolar paylaştıktan sonra YouTube'u bıraktığını söyleyen Dodo yakın zaman önce platforma geri döndü. 

Kedi Mari - Tuğberk Sev

Kedi Mari'nin eski sevgilisi Tuğberk Sev'di. Resmen bir alfa çift olan ikili de uzun zaman önce yollarını ayırdı.