Anasayfa > Magazin > YOUTUBERLAR HANGİ ARABALARA BİNİYOR?

YOUTUBERLAR HANGİ ARABALARA BİNİYOR?

Yazar : Kadir Alagöz 05.08.2019 Okuma Süresi : 4:3 laykla : 4
A+ A-
YOUTUBERLAR HANGİ ARABALARA BİNİYOR?

YouTuberların arabalarını ve fiyatlarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Severek takip ettiğiniz YouTuberların sahip oldukları arabaları hiç merak ettiniz mi? YouTuberların arabalarını görünce akıllara tekrar sır olan aylık kazançları geliyor. Bazı YouTuberların arabalarına Instagram hikâyelerinden ve YouTube videolarından aşinayız. İşte YouTuber’ların kazanıyor dedirten arabaları…

Enes Batur

Enes Batur’un adını "Azim" koyduğu arabasını bilmeyen yoktur. YouTube kanalında birçok kez arabası ile video çeken Enes Batur’un arabasının modeli Camaro SS’dir. Enes Batur’un "Azim" adını verdiği arabası 300.000₺ civarında. 

Reynmen 

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Reynmen’in arabasını bilmeyen yoktur. Reynmen BMW model bir arabaya sahiptir. Reynmen’in sahip olduğu araba 250.000₺ civarında.

Oğuzhan Uğur

Aracı merak edilen isimlerden biri de Oğuzhan Uğur. Oğuzhan Uğur Mercedes Benz model bir arabaya sahiptir. Oğuzhan Uğur’un sahip olduğu arabanın değeri ise 650.000₺ civarındadır. 

Furkan Yaman

YouTube’da 3.3M takipçisi olan Furkan Yaman BMW model bir araca sahiptir. Furkan Yaman’ın sahip olduğu araç ise yaklaşık 200.000₺ civarında.   

Mervan Tepelioğlu

Araba tutkusu ile bilinen Mervan, Golf model bir araca sahiptir. Mervan’ın sahip olduğu araç 90.000₺ civarında.

Emrecan Önal

Gereksiz oda kanalından tanıdığımız Emrecan’ın sahip olduğu aracın modeli Volswagen Scirocco’dur. Emrecan’ın sahip olduğu araç 130.000₺ civarındadır. 

Başak Karahan

Başak Karahan Mercedes Benz model bir arabaya sahiptir. Başak’ın sahip olduğu araç 160.000₺ civarındadır. 

Burak Güngör

YouTube’da ifşa videoları ile tanıdığımız daha sonra eğlence kanalına dönen Burak Güngör Volswagen Golf model bir araca sahiptir. Burak’ın sahip olduğu araç 160.000₺ civarındadır. 

Deli Mi Ne?

Deli Mi Ne? kanalının sahibi Fester Abdü Audi A5 model bir araca sahiptir. Fester Abdü’nün sahip olduğu araç 300.000₺ civarındadır.

Alper Rende

Kısa zamanda YouTube’da geniş kitlelere ulaşan Alper Rende Volswagen Golf model bir araca sahiptir. Alper Rende’nin sahip olduğu araç 100.000₺ civarındadır.          

   

Mustafa Yavuz                             

YouTube'da mizahi videolar çeken Mustafa Yavuz Peugeot 308cc model bir araca sahiptir. Mustafa Yavuz’un sahip olduğu araç 70.000₺ cicarındadır.