Anasayfa > Magazin > YouTuber Uçabilen Robot Elektirikli Süpürge İcat Etti

YouTuber Uçabilen Robot Elektirikli Süpürge İcat Etti

Yazar : Kadir Alagöz 25.12.2019 Okuma Süresi : 1:21 laykla : 0
A+ A-
YouTuber Uçabilen Robot Elektirikli Süpürge İcat Etti

Ülkemizde ve dünyada pek çok YouTuber çılgınca şeyler yapıyor ve yapmaya devam ediyor. Söz konusu çılgın icatlara bir yenisi daha eklendi ve yaptığı birbirinden çılgın icatlarla nam salan YouTuber Peter Sripol ilginç icatlarına bir yenisi daha ekledi.

YouTube platformunda 1 milyondan fazla abonesi bulunan Peter Sripol ilginç icatları ile nam salmış durumda. Üstelik bu icatları uzmanlardan herhangi bir destek almadan yapıyor. Amerikalı YouTuber bu ilginç projelerine bir yenisi daha ekledi ve uçan elektirikli süpürge yaptı. İnternet ortamından 100 doların altına robot elektirikli süpürge satın alan Peter Sripol elektirikli süpürgeye uçma özelliği ekledi. Elektirikli süpürgenin üç farklı noktasına pervane yerleştirdi ve yazılımsal dokunuşların ardından kumandanın başına geçti.

Sripol söz konusu icat ile ilgili YouTube kanalında bir video paylaştı ve videoda elektirikli süpürge karşısına çıkan engelleri uçarak geçiyor. Peter Sripol proje için satın aldığı elektroniğin 200 dolar civarında olduğunu kaydetti.