Anasayfa > Magazin > Takipçi Sayısı 1 Milyondan Fazla Olan YouTuberlar

Takipçi Sayısı 1 Milyondan Fazla Olan YouTuberlar

Yazar : Cansu Sıypak 09.10.2019 Okuma Süresi : 6:59 laykla : 0
A+ A-
Takipçi Sayısı 1 Milyondan Fazla Olan YouTuberlar

Bunlar nasıl rakamlar!!!

Günümüzde artık YouTube dediğimiz  platformda yüzlerce YouTuber var. Her 3 kişiden 1i Youtuber desek abartmış olmayız (abartmış olur muyuz yoksa, bilemedik…). Tabii bazıları takipçi sayılarıyla koskocaman YouTube camiasında hemen kendini belli ediyor. Bahsettiğimiz sayılar öyle hafife alınacak cinstende değil yani… Sizin için YouTube’da 1 milyondan fazla takipçiye sahip kanalları bir araya getirdik. Gelin hep beraber bu milyonluk kanalların sahipleri kimlermiş bir bakalım: 

Enes Batur

YouTube Türkiye’de en fazla takipçiye sahip kanallardan biri olan Enes Batur’un 11,2 milyon takipçisi bulunuyor. Hey maşallah!

Reynmen

Şarkılarıyla kasıp kavuran, gündemden bir türlü inmeyen Reynmen’in YouTube’da 5,58 milyon takipçisi bulunuyor. 

Danla Bilic

YouTube’un kraliçelerinden olan Danla Bilic’in “Helloooğğğ” diyerek açtığı videolarını sevmeyen yok neredeyse. Kendisinin YouTube’da 2,23 milyon takipçisi bulunuyor.

Alper Rende

Kendi şahsi kanalını yeni açmış sayılsada Alper Rende’nin YouTube’da 2,54 milyon takipçisi var. 

Orkun Işıtmak

Yıllardır YouTube’a içerik üreten Orkun Işıtmak’ın  6,87 milyon takipçisi bulunmakta.

Meryem Can

Uzun yıllardır YouTube platformunda yer alan Meryem Can’ın videoları çok sevilmiş olmalı ki onu takip eden 2,72 milyon kişi var. 

Berkcan Güven

Gerek Linç tayfasıyla olsun, gerek komik içerikleriyle olsun Berkcan Güven birçoğumuzu güldürmeyi başardı. Kendisinin güncel olarak 3,74 milyon takipçisi bulunuyor.

Oha Diyorum

Onlar ilk çıktığında YouTube hep tarlaydı… Uzun yıllardır YouTube’da bulunan Oha Diyorum’un 5,49 milyon takipçisi var.

Duygu Özaslan

Makyaj ve bakım videoları ile hayatımıza giren Duygu Özaslan’ın videoları birçok kadın tarafından oldukça seviliyor. Takipçilerinin ne kadarı erkek bilinmez ama kendisini 1,42 milyon kişi takip etmekte. 

Babala TV

Farklı farklı konseptleri tek bir kanalda buluşturan Oğuzhan Uğur’un kanalı büyük bir kitle tarafından oldukça sevildi. Büyük bir kitle derken şaka yapmıyoruz, 2,02 milyon kişiden bahsediyoruz. 

Kafalar

YouTube Türkiye’nin en fazla takipçiye sahip kanallarından biri de Kafalar… Kışkırtma videoları ile 6,05 milyon kişinin kalbine taht kurmuşlar. 

Barış Özcan

Verdiği bilgilerle ufkumuzu açan Barış Özcan’ın YouTube’da 3,46 milyon takipçisi bulunuyor. 

Başak Karahan

Birçok kişi tarafından oldukça sevilen Başak Karahan’ın Youtube’da 1,95 milyon takipçisi bulunuyor.

Deli Mi Ne?

Videolarını yüreğimiz ağzımızda izlediğimiz Deli Mi Ne’nin YouTube’da  4,68 milyon takipçisi bulunuyor. Takipçi sayısı malum olaydan sonra epey düştü gerçi...

Şeyda Erdoğan

Çektiği ilginç makyaj videolarıyla birçok kadına “vay be” dedirten Şeyda Erdoğan’ın YouTube’da 1,11 milyon takipçisi bulunuyor. 

Burak Güngör

Gizemli videoları ile aklımızdan geçen sorulara her an cevap veren Burak Güngör’ün Youtube’da 1,43 milyon takipçisi bulunmakta. 

Merve Özkaynak

Merve Özkaynak’ın videolarına hipnoz olmuş gibi bakan bir tek ben olamam sanırım. 1,72 milyon takipçi arasında videoları hipnoz olmuş gibi izleyen birkaç kişi daha vardır herhalde. 

Burak Oyunda

YouTube Türkiye’nin en eskilerinden sayılan Burak Oyunda hala çoğu kişi tarafından oldukça seviliyor. Kendisinin güncel olarak 3,19 milyon takipçisi var. 

Uras Benlioğlu

“Pratik Bilgiler” olarak hayatımıza giren Uras Benlioğlu’nun çektiği ilginç videolarını seven insanların sayısı oldukça fazla. Mesela 2,58 milyon kişiden bahsedebiliriz...

Ruhi Çenet

İçimize hafiften korku salan Ruhi Çenet videoları yıllardır ilgiyle izleniyor. Hem de öyle küçük bir kitle tarafından da değil. Tamı tamına 3,82 milyon takipçiden bahsediyoruz...

Duygu Köseoğlu

Oyun ve eğlence videoları çeken Duygu Köseoğlu'nun YouTube'da 1,98 milyon takipçisi bulunmakta.

Baturay Anar

Çektiği oyun videoları ile büyük bir kitlenin sevgisini kazanan Baturay Anar'ın YouTube'da 2,75 milyon takipçisi var.