Anasayfa > Magazin > Survivor'un Gelecek Formatı 'Survivor Fenomenler' Mi?

Survivor'un Gelecek Formatı 'Survivor Fenomenler' Mi?

Yazar : Kadir Alagöz 09.09.2019 Okuma Süresi : 2:26 laykla : 0
A+ A-
Survivor'un Gelecek Formatı 'Survivor Fenomenler' Mi?

İlk bizden duyun istedik. Aldığımız duyumlara göre Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında yayınladığı Survivor yarışması fenomenler ile birlikte yapılacakmış.

Survivor yarışmasını bilmeyenimiz yoktur herhalde. Dünyada birçok ülkede ilgiyle izlenen ve Acun Ilıcalı’nın Türkiye’ye kazandırdığı bir televizyon yarışma formatı olan Survivor, Türkiye'de ilk olarak 2005 yılında yayınlanmıştı. Türkiye-Yunanistan, Kızlar-Erkekler, Ünlüler-Gönüllüler gibi farklı formatlarla karşımıza çıkan bu yarışmada Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran gibi isimler adını duyurarak ünlü hale geldi.

Survivor formatını Türkiye’ye uyarlayan Acun Ilıcalı, yarışmaya yeni bir soluk getirmeyi planlıyor. Acun Ilıcalı bu kez de sosyal medya fenomenlerinin yarışacağı yeni bir format ile karşımıza gelebilir. Bazı sosyal medya fenomenlerine bu yarışma için teklif götürdüğü ve o isimlerden cevap beklediği iddia ediliyor. Acun Ilıcalı, daha önce sosyal medyadan tanıdığımız "Reynmen" ve "Enes Batur" gibi isimlere teklif götürmüş. Daha öncelerde ise Reymen, Acun Ilıcalı tarafından kendisine yöneltilen sunuculuk teklifini reddetmişti. Enes Batur’a ise "Seninle YouTube’u yıkarız biliyor musun?" diyerek teklif götürmüştü. Enes Batur ise "Ben şimdi vücut yapıyorum bir dahaki sezona inşallah" cevabını vermişti. Acun Ilıcalı Enes ve Reynmen’e teklif götürerek bu format için yıllar öncesinde ışık yakmış zaten. Sizce böyle bir format nasıl olur?