Anasayfa > Magazin > Soru & Cevap (Mini) : Ferit 'wtcN' Karakaya

Soru & Cevap (Mini) : Ferit 'wtcN' Karakaya

Yazar : Lara Bayrak 19.04.2019 Okuma Süresi : 2:28 laykla : 0
A+ A-
Soru & Cevap (Mini) : Ferit 'wtcN' Karakaya

wtcN: "İlerisi için bir meslek var kafamda..."

Oyun dünyasının başarılı isimlerinden Ferit ‘wtcN’ Karakaya Instagram hikayesinden mini bir soru cevap yaparak merak edilenleri cevapladı. Biz de kaçıranlar için o soru cevapları derledik. 

Son dönemde e-sporda çokça ödül toplamayı başaran 27 yaşındaki başarılı yayıncı, profesyonellikle gelen başarı ve şöhretin kendisinden ‘fikir özgürlüğünü’ götürdüğünü söyledi. 

Şüphesiz ki YouTuberlara ve yayıncılara en çok gelen sorulardan biri ‘bir gün biterse ne yapacaksın?’... wtcN, bu sorunun kendisine çok geldiğini, ilerisi için kafasında hazırda bir meslek olduğunu belirtti:

“Zevk aldığım yere kadar yayıncılığa devam edeceğim. İlerisi için bir meslek var kafamda...Zaten Influencerlık bir meslek, bunu devam ettirmek amacım”

Yıllardır e-spor ve yayın sektöründe olan ve en başarılı isimlerden biri sayılan wtcN,  kariyerinde geldiği noktaya ulaşabileceğini daha önce hayal edemediğini de ekledi. Şaşırdığını söyleyen Ferit, wtcN’ın bu kadar büyüdüğünü görünce şok olduğunu da ekledi.

Mini soru & cevapta diğer bir konu ise linçti. Her yayıncı gibi wtcN’da oldukça kötü tepki alıyor ve bununla baş etmek zorunda. wtcN, lince maruz kaldığında kendi doğrularından emin olarak ilerlediğini ve umursamayarak yoluna baktığını söyledi.