Anasayfa > Magazin > Son Günlerde Aşka Olan İnancımızı Yitirmemize Neden Olan Ünlüler

Son Günlerde Aşka Olan İnancımızı Yitirmemize Neden Olan Ünlüler

Yazar : Cansu Sıypak 05.07.2019 Okuma Süresi : 11:55 laykla : 0
A+ A-
Son Günlerde Aşka Olan İnancımızı Yitirmemize Neden Olan Ünlüler

Son günlerde sevdiğimiz ve aşklarına sonsuz kere inandığımız çiftlerin ayrılık haberleriyle kalbimiz çıt diye kırıldı.

Maalesef son günlerde bolca ayrılık haberi duyuyoruz. Sosyal medyanın en sevilen ve en beğenilen çiftlerinin ayrılık haberleri ise bizi bir hayli üzdü. ‘Ama nasıl olur, çok yakışıyorlardı’ cümlesini bolca duyduğumuz bu süreçte kimler boşanmış, ayrılık sürecinde nasıl açıklamalar yapmışlar bir bakalım!

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden olan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ‘ın 10 gün önce gerçekleşen boşanmaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Çift anlaşmalı olarak ayrılmış olsa da sevenleri olarak biz bu ayrılığı hala kabullenmiş değiliz. Tabii her ayrılığın sonunda olduğu gibi bu ayrılığın sonunda da dedikodular dolaşmaya başladı. Çiftten de açıklama gecikmedi. Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ‘ın ayrılık haberleri için açıklamaları:

“26 Haziran 2019 tarihinden itibaren sonlanan evliliğimizle ilgili basında çıkan haberleri üzülerek takip ediyoruz. Sosyal medyada ve basında evliliğimizin sonlanmasının ardından çıkan haberler tamamen asılsızdır. Daha önce söylediğimiz gibi bundan sonra da ilişkimiz dostane olarak devam edecektir. Sizlerin de özel hayatımıza göstereceğiniz anlayış ve saygı için teşekkür ederiz.”

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

Son dönemlerin en sevilen çiftlerinden olan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten çiftinin boşanma haberiyle sosyal medya adeta yas tuttu (sizi bilmem ama son zamanlarda beni en çok üzen ayrılık haberi bu oldu). Uraz Kaygılaroğlu’nun kızı Ada’yla olan güzel iletişimi ve çiftin ‘vay be’ dedirten ilişkileri onları sosyal medyanın örnek çifti haline getirmişti. Ama maalesef bir hikaye daha bitti.  Melis İşiten Instagram hesabında hala ‘Melis Kaygılaroğlu’ ismini kullanıyor. Yani boşanmadan sonra soyadını değiştirmedi. Ne Uraz ne de Melis sosyal medya da beraber çekildikleri fotoğrafları kaldırmadılar. Bir de boşanmalarının haberini sosyal medyadan öyle güzel bir yazıyla haber verdiler ki sevgiyi öldürmeden de ayrılığın mümkün olabileceğini bize gösterdiler. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz. Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz. Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir. Bugüne kadar yolladığınız bütün güzel dilekler için minnettarım. Kalplerimiz bir. Canım ailem. Canım dostlarım. Canım Uraz. Canım kızım. Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler. Melis Ka⭐️

Melis Kaygılaroğlu (@meliskyg)'in paylaştığı bir gönderi ()

Melis İşiten ayrılık haberini şu cümlelerle verdi: “Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz”. Bir ayrılık haberi anca bu kadar naif ve güzel verilebilirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ne denir bilemiyorum. ben 27 melis 25 yaşındaydık. çok sevdik, aşık olduk. hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot tshirt ile evlendik. 5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bugün o evliliğin sonuna geldik. evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık. arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz. başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.

Uraz Kaygılaroğlu (@urazka)'in paylaştığı bir gönderi ()

Uraz Kaygılaroğlu ise ayrılık haberlerini şu cümlelerle verdi:"evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık. arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik". Kalp kırmadan ve incitmeden, her kelimesi özenle seçilerek yazılmış bu metin Uraz Kaygılaroğlu'nun ne kadar güzel bir kalbi olduğunu bize bir kez daha göstermiş oldu.

Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman 

Akasya Asıltürkmen ve Serdar Özerman çifti de geçtiğimiz günlerde 3 yıllık evliliklerini sessiz sedasız bitirdiler. Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan ve YouTube kanalı bulunan Akasya Asıltürkmen’ın kızı Pera ile olan güzel ilişkisi her daim gözler önündeydi. Çiftin ayrılıklarının bir anda gerçekleşmesi takipçilerini bir hayli şaşırttı. Akasya Asıltürkmen boşanma süreçleri için "Çok güzel, naif bir boşanma oldu" dedi. 

Özcan Deniz ve Feyza Aktan 

Boşanma haberiyle bizi şaşırtan son çiftimiz ise Özcan Deniz ve Feyza Aktan. Nisan ayında çocukları dünyaya gelen çift ani bir kararla boşandı. Feyza Aktan ayrılıktan sonra sosyal medya hesaplarından Özcan Deniz ile olan fotoğraflarını silmedi.