Anasayfa > Magazin > Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'ya Attığı Mesajla İlgili Konuştu

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'ya Attığı Mesajla İlgili Konuştu

Yazar : Kadir Alagöz 25.10.2019 Okuma Süresi : 4:15 laykla : 0
A+ A-
Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'ya Attığı Mesajla İlgili Konuştu

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’ya attığı mesaj ile sosyal medya gündemine oturan Şeyma Subaşı kendi YouTube kanalında mesaj olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde TV8 kanalında bulunan "Gel Konuşalım" isimli programın canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı program esnasında kendi cep telefonundan kameraya bir video izletirken Şeyma Subaşı’ndan gelen mesaj kameralara yansıdı. Mesajda para konusundan bahseden Şeyma onu ile ilgili YouTube kanalında yayınladığı bir video ile olayın iç yüzünü anlattı.

Acun Ilıcalı canlı yayında kendi kanalında yayınlanan O Ses Türkiye adlı programdan bir video izletirken Şeyma Subaşı’ndan bir mesaj geldi Acun her ne kadar telefon ekranını kameradan saklamaya çalışsada Subaşı’nın attığı mesaj ifşa oldu. Olayın ardından Subaşı Instagram hesabından bir açıklamda bulundu. Subaşı "Sonuçta bizim Acunla bir çocuğumuz var. Konuştuğumuz maddi manevi birçok konu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii kide benim kaderim yapacak bir şey yok. Lütfen konu başka yerlere gitmesin" demişti. Bu kezde 28 bin aboneli YouTube kanalından yayınladığı bir video ile konuya açıklık getirdi.

Canlı yayında mesajının ifşa olması ile ilgili Şeyma Subaşı "Acun’un canlı yayında olduğunu bilmiyordum. O gün için buluşup konuşalım demiştik bende sabah kalkınca, selam Acun ne zaman görüşürüz Miami ile alakalı bir şey konuşmam lazım nasıl oteli ayarlıyoruz ve para ile alakalı bir şey konuşmam lazım seninle diyorum. Ve bu mesaj Acun canlı yayında bir şey izletirken benim mesajım çıkıyor tepede bu şanssızlığı bir tek ben yaşayabilirim ve tabii kide ben yaşadım. Neyse olması gereken buymuş, sonuçta ölüm yok. Absürd bir mesaj atmamışım zaten. Bizim sonuçta Acun ile her zaman bir diyaloğumuz var, her zaman her şeyi konuşabiliyoruz. Maddi, manevi Melisa ile ilgili ve benimle ilgili. Ben New York’a gidiyorum ordan Miami’ye gidiyorum. Melisa’nın okulu da ben Miami’ye gittiğim zaman tatil oluyor ve Melisa yanıma gelecek. Miami’de otelde kalacağım. Otel’de Melisa ile kalacağım için Acun karşılıyor. Bunu konuşacaktık, bu onaylanmış bir şeydi zaten sadece tarihleri konuşacaktık.’’

Şeyma Subaşı klasik eşittir para, Acun, nafaka

"Ne açıklayabilirim ki? Ne diyeyim yani? Benim başıma gelen bir şey, herkes her şeyi konuşuyor olabilir eski eşi ile. Bende sanki çok büyük bir şey yazdım normal bir olayı sormuşum, görüşmek istemişim. Ki bununla ilgili görüştük zaten gayet medeni bir şekilde eski kocamla konuşuyorum" dedi