Anasayfa > Magazin > Şahan Gökbakar Recep İvedik 6’yı Eleştirenlere Sert Yanıt Verdi

Şahan Gökbakar Recep İvedik 6’yı Eleştirenlere Sert Yanıt Verdi

Yazar : Kadir Alagöz 01.11.2019 Okuma Süresi : 2:47 laykla : 0
A+ A-
Şahan Gökbakar Recep İvedik 6’yı Eleştirenlere Sert Yanıt Verdi

8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek olan Recep İvedik 6’ya karşı sosyal medyada başlatılan olumsuz kampanyaya karşı Şahan Gökbakar çok sert yanıt verdi.

Gişe rekorları kıran Recep İvedk filminin son serisi olan Recep İvedik 6 filmi önümüzdeki günlerde vizyona girecek. Şahan Gökbakar ile özdeşleşmiş Recep İvedik’in son halkası için için sosyal medyada kampanya başladı. Filme gitmeme önerisinde bulunanlara karşı sosyal medya hesabından Recep İvedik 6 filminin fragman görüntülenme sayısını paylaşarak fotoğrafa "Fragmanımızın izlenme rakamı ekrana sığmadı, kusura bakmayın. Ne zaman film vizyona girecek o zaman başlar hemen leş kargaları saldırmaya. Her film aynı şey! Ama sizler herzaman olduğu gibi ağızlarının payını verdiniz ve Recep İvedik 12 yılda 22 rekor kırdı" notunu düştü.

8 Kasım’da vizyona girecek olan Recep İvedik 6’nın fragmanı YouTube’da 20 milyon izlenmeye ulaştı. Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı serinin altıncı filmi arkadaşı Nurullah ile birlikte kendilerini Konya yerine Kenya’da bulan Recep İvedik’in hikayesini anlatıyor. Recep İvedik evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konya’ya kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyehat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar. Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar.