Anasayfa > Magazin > Reynmen MÜYAP Başkanına Ateş Püskürdü

Reynmen MÜYAP Başkanına Ateş Püskürdü

Yazar : Kadir Alagöz 21.08.2019 Okuma Süresi : 3:51 laykla : 1
A+ A-
Reynmen MÜYAP Başkanına Ateş Püskürdü

Reynmen ve MÜYAP başkanı arasındaki ipler gerildi.

Gündemin değişmeyen isimlerinden Reynmen yine gündemde kalmaya devam ediyor. Reynmen’in ‘’Ela’’ ve ‘’Derdim Olsun’’ şarkılarında kırdığı rekorlar ve konserden kazandığı para tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Sanat camiasından bazı isimler Reynmen’in şarkılarına bot attığını iddia ederken bazıları destek çıkmıştı. Son olarak MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan Reynmen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan Reynmen hakkında "Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik. Oysaki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi." açıklamasında bulundu. Bu açıklamanın yanı sıra Reynmen’in şarkısıyla video çeken Hadise ve Ebru Polat için de şu yorumu yaptı "Menfaat uğruna ne kadar boş olduklarını kanıtladılar." Ayrıca Bülent Seyhan "Bazı isimler YouTube’dan sahte tık satın alıyor. Sahnelerine bir bakıyorsun ses yok, şov yok, seyirci yok. MÜYAP olarak sahte tıkları araştıracağız" dedi. (Sizce kimleri ima etti?)

MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan’ın, Reynmen hakkındaki açıklamalarına Reynmen sessiz kalmadı. Reynmen sosyal medya hesabından "Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi çok iyi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Acaba Seyhan müzikte olsaydım Bülent Seyhan abimiz benim için aynı şeyleri söyler miydi? Müzik yapacak olan arkadaşlara da bir tavsiyem Türkiye’deki hiçbir müzik şirketi ile anlaşmayın çünkü hepiniz onlardan çok daha güçlüsünüz. Şuan benim üstüme bu kadar gelmelerinin ve sanatçılarını benim hakkımda kötü konuşturmalarının en büyük sebebi sahip oldukları müzik şirketlerinin hiçbirisinin beni paralarıyla satın alamayacak olduklarını bilmesinden kaynaklanıyor. O var ettiğinizi sandığınız sanatçıların hepsi hayatta kalmak istediği için sizlere bir şeyler konuşmayı çekinmiş, bastırılmış tiplerken ben onlardan biri değilim. Hiçbir bağlanılmışlığım yok ve lafımı esirgemem, konuşursam rahatsız ederim" açıklamalarında bulundu.

İkili arasındaki atışma devam edeceğe benziyor...