Anasayfa > Magazin > Ömür Gedik O Fotoğrafla Gündem Oldu

Ömür Gedik O Fotoğrafla Gündem Oldu

Yazar : Kadir Alagöz 20.11.2019 Okuma Süresi : 1:54 laykla : 1
A+ A-
Ömür Gedik O Fotoğrafla Gündem Oldu

Ömür Gedik yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Kısa süre önce kısa şort paylaşımı ile sosyal medyada gündem olan Ömür Gedik dün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile yine sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Vegan olduğu bilinen, hayvan haklarını her fırsatta savunan ve veganlığa dikkat çekmek isteyen Ömür Gedik dün akşam sosyal medya hesabı üzerinden cinsel organa benzetilen bir fotoğraf paylaştı. Ömür Gedik dün gece paylaştığı fotoğrafın üzerine ‘’Geceye mesajım… Seks diyorum’’ notunu düştü. Aynı fotoğrafı bugün gün içerisinde de paylaşan Ömür Gedik bu kez fotoğrafın üzerine ise ‘’Gündüzü de mesajım aynı… Seks diyorum… Dikkatinizi çektiğime göre ufak bir not; parası olanın etsiz sofraya oturmadığı ülkemiz bilmeli ki et yemek iktidarsızlık yapıyor… Bu akşamdan başlayın derim’’ notunu düştü.

Ömür Gedik’in bu paylaşımı altına pek çok yorum geldi ve takipçileri bu paylaşıma tepki gösterdi. Son dönemde birçok ünlünün sosyal medya hesaplarının ele geçirilerek müstehcen paylaşımlar yapılması bu soruyu Ömür Gedik konusunda da gündeme getirdi.