Anasayfa > Magazin > O İsme Benzerliği İle Fenomen Oldu

O İsme Benzerliği İle Fenomen Oldu

Yazar : Kadir Alagöz 25.11.2019 Okuma Süresi : 1:52 laykla : 0
A+ A-
O İsme Benzerliği İle Fenomen Oldu

Oyuncu ve şarkıcı olan Ariana Grande’ye benzeyen bir TikTok kullanıcısı bu benzerlikten yararlanarak sosyal medyada fenomen hale geldi.

26 yaşındaki ünlü isim Ariana Grande’ye benzeyen TikTok kullanıcısı Paige Niemann bu benzerlik ile sosyal medyada fenomen hale geldi. Ariana Grande’ye benzerliği ile bilinen Paige Niemann’ın TikTok platformunda 1.6 milyon takipçisi bulunuyor. Benzerlik ile ünlenen Paige Niemann, ünlü Ariana Grande’ye ikizi kadar benziyor desek yeridir.  Henüz 14 yaşında olan sosyal medya fenomeni Paige Niemann uzun süredir Ariana Grande’ye benzetildiğini söylüyor. Uzun süredir ünlü isme benzetilen Paige’yi Instagram hesabını 110 binden fazla kişi takip ederken TikTok hesabını 1.6 milyon kişi takip etmektedir.

Niemann ünlü şarkıcıya benzerliğini arttırmak için saçını ve makyajını Grande gibi yapıyor. Bazı insanlar fenomen ismin Ariana Grande olmadığını öğrenince çok şaşırıyor. Bu benzerliğin Paige Niemann için iyi yönleri olduğu gibi kötü yönleride varmış. Paige, bu benzerliğin insanlar üzerinde ilgi uyandurdığı kadar Grande hayranları tarafından nefret uyandurdığını da söylüyor. Paige, Grande ile alakalı bir şey yaptığında ünlü ismin hayranları tarafından hedef alındığını belirtiyor.