Anasayfa > Magazin > Nusret’in Sosyal Medya Uzmanına Ödediği Maaş Ortaya Çıktı

Nusret’in Sosyal Medya Uzmanına Ödediği Maaş Ortaya Çıktı

Yazar : Cansu Sıypak 28.10.2019 Okuma Süresi : 2:22 laykla : 0
A+ A-
Nusret’in Sosyal Medya Uzmanına Ödediği Maaş Ortaya Çıktı

Nusret’in sosyal medya hesaplarını yönetmesi için tuttuğu uzmana ödediği maaş dudak uçuklattı...

Instagram’da 23 milyon 600 bin takipçisi bulunan Nusret Gökçe, dünyada en çok takip edilen Türk konumunda. Nusret bu başarıyı sadece kendi elde etmedi tabii. Perde arkasında aldığı maaşla sizi ufak çaplı bir şoka uğratacak sosyal medya uzmanı var…

Nusret, kendi ismini taşıyan markasını bütün dünyaya tanıtmayı başardı. Tabii bu başarısını sosyal medyayı iyi bir şekilde kullanmaya borçlu diyebiliriz. Hatta Nusret bu konuda o kadar başarılı ki kendisi şu anda Instagram’da en çok takip edilen Türk konumunda. 

Nusret şu ana kadar Instagram’da 1.800 gönderi paylaştı. Bu gönderilerin çoğuna karar veren kişi Nusret değil… Nusret’in yanından hiç ayırmadığı sosyal medya uzmanı, Nusret’in sosyal medyada ki başarısının sırrı. Nusret’in hikayeleri, videoları ve hatta verdiği poz bile sosyal medya uzmanının elinden çıkıyor.

Nusret’in yanından ayırmadığı sosyal medya uzmanı tabii ki bunu bir ücret karşılığı yapıyor. Nusret, kendisini bu kadar başarılı bir konuma getiren sosyal medya danışmanına 20 bin TL maaş ödüyor. Nusret’in yanında yemesi, içmesi ve gezmesi de yanına kar kalıyor… Nusret, sosyal medya hesabını yönetmesi için tuttuğu uzmandan o kadar memnunmuş ki gelecek yıl maaşını 30 bin TL’ye çıkaracağını söylüyormuş.