Anasayfa > Magazin > Norm Ender Reynmen’e Meydan Okudu

Norm Ender Reynmen’e Meydan Okudu

Yazar : Kadir Alagöz 23.08.2019 Okuma Süresi : 2:13 laykla : 1
A+ A-
Norm Ender Reynmen’e Meydan Okudu

Son olarak attığı diss şarkısı ile gündemde geniş yankı uyandıran rap dünyasının başarılı isimlerinden olan Norm Ender bu kez farklı bir meydan okuma ile karşımızda.

‘’Mekanın Sahibi’’ isimli rap şarkısı ile sosyal medyada gündem haline gelen Norm Ender son davranışı ile herkesin takdirini kazandı. Ülkemizde son günlerde çıkan orman yangınları sonrası Norm Ender sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile #FidanChallenge başlatarak farkındalık oluşturdu.

Norm Ender sosyal medya hesabından ‘’Merhaba arkadaşlar ben Norm Ender son zamanlarda artan orman yangınları ve çevreye verdiğimiz zarardan dolayı çok huzursuzum ve birçok insanın bu konudan rahatsız olduğunu gördüm. İstedim ki sosyal medyanın gücünü bu sefer doğa için kullanalım ve bir challenge başlatmayı düşündüm. Tema Vakfı’nın internet sitesinde fidan bağışlayabileceğiniz bir bölüm var ben 500 adet fidan bağışladım ve buradan Reynmen’e meydan okuyorum hadi bakalım brocum sen kaç adet bağışlayacaksın görelim. Bir şeyin altını önemle çizmek istiyorum doğa bize muhtaç değil biz doğaya muhtacız’’ diyerek #FidanChallenge’ı başlattı.

Norm Ender’in meydan okuduğu sosyal medya fenomeni Reynmen ise challenge’a 501 fidan ile destek oldu ve Hadiseye meydan okudu. Hadise de Reynmen’in meydan okumasını kabul ederek 1000 adet fidan bağışladığını açıklayarak ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’ye meydan okudu.