Anasayfa > Magazin > Norm Ender Hangi Ünlü Şarkıcıyla Dalga Geçti?

Norm Ender Hangi Ünlü Şarkıcıyla Dalga Geçti?

Yazar : Cansu Sıypak 19.08.2019 Okuma Süresi : 2:59 laykla : 2
A+ A-
Norm Ender Hangi Ünlü Şarkıcıyla Dalga Geçti?

Norm Ender rapçilerden sonra popçularla laf dalaşına girdi.

Norm Ender müzik piyasasına “Mekanın Sahibi” parçasıyla giriş yapmış ve bomba etkisi yaratmıştı. Rapçilerle arasında geçen tartışmalardan sonra Norm Ender, Türk pop müzikte önemli bir yere sahip olan Demet Akalın ile laf dalaşına girdi. 

Norm Ender ilk önce Demet Akalın’ın Ben Fero ile klip çekmesini eleştirmiş ve Demet Akalın’ın Ben Fero’nun ekmeğini yediğini söylemişti. Norm Ender: 

"Şarkıda ve klipte Demet Akalın’ın yer alması o çocuğa bir şey kazandırmıyor. Aksine şu an popüler olan bizim müziğimiz; biz o popçuya bir şey kazandırmış oluyoruz. Bu yemi yutmayın. Yani bu işin ekmeğini yiyen Ben Fero değil, Demet Akalın.” 

Demet Akalın’dan bu sözlere yanıt gecikmedi. (Aksini beklemezdik zaten :D) Norm Ender’in 2017’de yayınladığı “Kezban” şarkısında Demet Akalın’ın ismi geçiyor. Demet Akalın, Norm Ender’in “Kezban” şarkısını paylaşarak “E ama sende benim adımı kullanmışın Norm’cum. 2017 hep Demet Akalın garantili tabi!” yazdı. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

EnMagazin (@ennmagazinn)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bunlar yaşandı bitti ve sessizce yok olup unutuldu derken Norm Ender geçtiğimiz günkü konserinde Demet Akalın’la dalga geçti. Norm Ender:

“Bu şarkıda özel bir ismin adı geçiyor. Dünyanın en büyük 3. müzisyeni; Beethoven, Mozart, Demet Akalın.”

Demet Akalın’ın buna sessiz kalacağını hiç düşünmüyoruz. Bakalım neler olacak?