Anasayfa > Magazin > Netflix’ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Hamlesi

Netflix’ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Hamlesi

Yazar : Kadir Alagöz 04.09.2019 Okuma Süresi : 2:11 laykla : 0
A+ A-
Netflix’ten Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Hamlesi

Dijital dizi ve film izleme platformu Netflix hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Uzun zamandır sosyal medyanın gündeminde olan ve "Netflix Türkiye’den çekilecek mi?" sorusu geçtiğimiz günlerde RTÜK başkanının yaptığı açıklama ile son buldu. Böylece Netflix kullanıcıları rahat bir nefes aldı.

Türkiye pazarından çıkmak istemeyen ve Türkiye’de ki kullanıcı sayısını arttırmak isteyen Netflix’ten yeni bir hamle geleceği iddiası gündeme düştü. Söz konusu iddiaya göre yayımlandığı dönem geniş kitleleri ekran başına kilitleyen Aşk-ı Memnu dizisinin yıldızları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeniden bir araya gelmesi için Netflix kolları sıvadı. Dizideki karakterleri ile efsaneleşen ikili yeniden bir araya gelebilirler. Bir diğer yandan ise Beren Saat’in hali hazırda bir Netflix projesinin çekimleri hala sürmekte. Beren Saat , Netflix’te yayımlanacak olan ‘Atiye’ dizisinde rol alıyor ve dizinin ikinci sezon çekimleri devam ediyor.

TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ isimli magazin programının yaptığı habere göre, film projesi için Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’a tam 1 milyon TL teklif edildi. Habere göre Kıvanç Tatlıtuğ teklife sıcak bakarken Beren Saat düşünmek için biraz zaman istedi.