Anasayfa > Magazin > Kim Kardashian Yeni Markasının Üretimini Türkiye’de Yaptırınca Tepki Gördü

Kim Kardashian Yeni Markasının Üretimini Türkiye’de Yaptırınca Tepki Gördü

Yazar : Cansu Sıypak 30.09.2019 Okuma Süresi : 3:0 laykla : 0
A+ A-
Kim Kardashian Yeni Markasının Üretimini Türkiye’de Yaptırınca Tepki Gördü

Kim Kardashian yeni korse markasının üretimini Türkiye'de yaptıracak.

Aramızda Kim Kardashian'ı tanımayan yoktur. Peki dünyanın en popüler isimlerinden biri olan  Kim Kardashian’ın Ermeni asıllı olduğunu biliyor muydunuz? Kim, her fırsatta Ermeni kökenli olduğunu dile getiriyor, ülkesini sık sık ziyaret ediyordu fakat Kim’in, Türkiye yüzünden  Ermeni diasporası ile başı dertte.

Kim Kardashian yeni bir korse markası çıkaracak. "Skims" isimli markanın üretimi ise Türkiye’de yapılacak. Kim Kardashian’ın markasının üretimini Türkiye’de yaptıracağını duyan diaspora, Twitter'da bunun sebebini sordu:

"Bazı ürünlerinizi Türkiye'de ürettiğinizi gördük. Lütfen iyi ustalarımızın ve servislerimizin olduğu Ermenistan'da yaptırmayı da düşünün" 

Kim Kardashian çok geç olmadan konu ile ilgili cevap verdi. Türkiye'nin tekstil üretimi konusunda dünyanın en iyisi olduğunu dile getiren Kim Kardashian, bu markayı kurmayı hayal ettiği andan itibaren en iyi tasarımları, en iyi kalitede malzemeleri kullanmayı istediğini ve aşama aşama bunu gerçekleştirdiğini; uzmanlar ve danışmalar eşliğinde yaptığı global araştırmada bu işin en iyi Türkiye'de yapıldığını öğrendiğini söyledi. (Asın bayrakları!!!!)

Kim Kardashian, tepkilerin büyümemesi için bir açıklama yaptı ve Ermenistan’ı ziyaret edeceğini söyledi. Markası söz konusu olduğunda herkese ve her görüşe açık olduğunu ve herkesi kucakladığını söyleyen Kim Kardashian hepimizin kalbini kazandı...