Anasayfa > Magazin > Killa Hakan'dan Sosyete Çocuğu Diye Bahsettiği Norm Ender'e Davet

Killa Hakan'dan Sosyete Çocuğu Diye Bahsettiği Norm Ender'e Davet

Yazar : Cansu Sıypak 07.08.2019 Okuma Süresi : 6:51 laykla : 0
A+ A-
Killa Hakan'dan Sosyete Çocuğu Diye Bahsettiği Norm Ender'e Davet

Killa Hakan'dan Norm Ender'e sert gönderme: Senin hiç burnundan akan kan ağzına girdi mi onun tadını hiç tattın mı sen?

Bildiğiniz üzere rap dünyası bu aralar biraz karışık. Norm Ender’in “Mekanın Sahibi” parçasıyla rap dünyasına bomba gibi bir giriş yapması ortalığı hafiften kızıştırmıştı. Ardından Killa Hakan, Ezhel, Ben Fero ve Ceza’nın çıkardığı “Fight Kulüp” parçası eleştiri yağmuruna tutulmuştu. 

Norm Ender bir röportajında “Fight Kulüp”ün kendisi için yazıldığını söyledi. Yani bu bir diss parçasıymış. Norm Ender’in söyledikleri Killa Hakan’ı oldukça kızdırmış olacak ki dün sosyal medya hesaplarından Norm Ender’e gönderme yaptı. Killa Hakan, açıklamasında Norm Ender’den “Sosyete çocuğu” diye bahsetti. 

Killa Hakan sosyal medya hesabından “SOSYETE ÇOCUĞUNA! Fight Kulüp yayınlanmadan önce de diss olmadigini anlattık. İnsanlari uzerimize saldırtan sosyete çocuğu bir röportajında Fight Kulüp’ün kendisine hitaben yazıldığını söyleyip saçmalamış. Bu yalanlara ve yalancılara prim verip bizi üzdünüz. O sosyete çocuğunun şarkılarında kestigi ahkamin kralını sokakta yaşadım. Konuşmakla, yalan söylemekle, algiyla, para yedirmekle olmuyor. Sosyete çocuğuna davetimdir. Güzel insanlara Sevgiler.” yazarak bir video paylaştı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Killa_hakan_36 (@killa_hakan_36)'in paylaştığı bir gönderi ()

Killa Hakan videoda şunları söyledi:

Kreuzberg harbi gettodan size selamlar olsun. Baktım, duydum, o sosyete çocuğu benim adımı kullanarak "Fight Kulüp"ün ona cevap olduğunu söylemiş. Biz Mart ayında kaydettik, Haziran ayında da teslim ettik albümü. O Temmuz ayında çıkarmış. Nasıl oluyor yani bu işler? Kardeşim bak yalan söyleme, sahtekarlığı bırak. Sana inanıp resmen bize laf edenler de var. Utanmıyor musun sen yalan söylemeye ya? Senin derdin ne? Senin hiç burnundan akan kan ağzına girdi mi onun tadını hiç tattın mı sen? Sen hiç dazlak yumruğunu yedin mi? Ya da beyzbol sopasını kafana yedin mi? Hiç dazlak bıçağını tattın mı sen? Ya da hiç bıçağı tattın mı? Ben hepsini tattım bunların. Ben hepsini yaşadım. Ben harbi gettodan geliyorum ve hala o karanlık sokaklardayım. Senin gibi evimde oturup oraya buraya sallamıyorum öyle. Bir de yalan dolan bende hiç yok. Ben yalancı değilim senin gibi yalan asla konuşmam ben. Sen resmen yalancısın, sahtekarsın, bunu resmen ortaya koydun şuanda. Bunu kendim de artık gördüm. 

Sosyal medyadaki çocukları gaza getirip, onlara para verip bana saldırı operasyonu düzenlettin. Bak biz sana diss miss yapmadık, seni tanımıyorum ben. Ama bir derdin varsa gel Berlin Kreuzberg'e görüşelim. Ama sen korkarsın, it gibi titrersin onu bildiğim için sen bana bir yer söyle ben geleyim. İstediğin yere geleyim. Nereyi istiyorsan bana yaz ben geleceğim. Biz canımızı dişimize takıp bu yollardan gelmişiz, karanlık sokakları geçmişiz, hala o karanlık sokaklardayız. Senin gibi sosyete gibi evimizde oturup oraya buraya sallamıyoruz. Yalan dolanımız hiç yok. Bak sen madem diss arıyorsun, madem delikanlısın diss arıyorsun, biz yapmadığımız halde bizi suçluyorsun ki hani işerin artık ne avantaj alıyorsun burdan biliyorsun bizim şey olduğumuzu. Ama arıyorsan illa diss "Delaredo" ver internete bak bakalım sana neler söylemiş. Seni tanıyor bir de arkadaşın. Bu kadar kolay yani sen ne boş adammışsın ya milleti de kandırdın yok rap mep hikayesi millete anlatıyorsun. Ben harbi oradan geliyorum. Avrupa’da, dünyada, dışarda herkes biliyor neyin ne olduğunu. Bir tek sen o çevreni kandırırsın o da yalanlarınla. Ama onlarda uyanacak. Herkes bu yalanı ortaya çıkaracak. Bunun yalan olduğu ortaya çıkacak. Bunu bil. Selam olsun herkese arkadaşlar. 

Killa Hakan'ın açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara düşüncelerinizi yazmayı unutmayın!