Anasayfa > Magazin > Jahrein, Evinin Önüne Gelen Tacizcilere Dava Açıyor!

Jahrein, Evinin Önüne Gelen Tacizcilere Dava Açıyor!

Yazar : Lara Bayrak 27.04.2019 Okuma Süresi : 2:43 laykla : 0
A+ A-
Jahrein, Evinin Önüne Gelen Tacizcilere Dava Açıyor!

“Balhona çıhsana lan cahoo!” diye bağırdılar!

Ünlü yayıncı Ahmet ‘Jahrein’ Sonuç geçtiğimiz günlerde bir akşam saatinde evinin önüne iki farklı grubun geldiğini ve taciz edildiğini Twitter hesabından açıkladı. Jahrein, iki farklı bisikletli grubun evin önüne gelip argo kelimeler kullanarak kendisine bağırdığını, nişanlısını rahatsız ettiklerini söyledi.

Gelen grup üyelerinin HD, görüntü ve ses kayıtlarının elinde olduğunu belirten Jahrein, bu kişilerce evinin gözetlendiğini ve telefonla kayıt alındığını da iddia etti. Yayıncı, “Hayvanat bahçesi mi lan burası? Elin değmişken fıstık da fırlatsaydın balkonuma? İnsan kendi evinde tacize uğrar mı?” sözleriyle tacizcilere tepki gösterdi. 

Twitter’dan olayın detaylarını ve rahatsızlığını belirten Jahrein, yayın açmaya hazırlandığı sırada tacizcilerin evin önüne geldiğini, ‘balhona çıhsana lan cahoo!’ diye bağırdıklarını; mutfakta bulunan nişanlısını korkuttuklarını belirtti. Jahrein olayla ilgili şunları söyledi: 

“Arkadaşlar burası benim evim, orası benim mutfağım. Mutfağımızda normal bir hayatı olan nişanlım yemek yapıyor. “Lan cahoo balhona çıhsana lan cahoo” sesleriyle irkilmek zorunda değil. Burası benim huzurum. Huzurumu kaçıran kimseye acımam yok. Bunlar telefondan ekran görüntüler. Kayıt cihazında sesli ve HD görüntüleriniz mevcut. Hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım. Yaptığınız şey bir suç ve cezasını çekeceksiniz. Ev dikizlemenin ve bununla ilgili konut dokunulmazlığının hukuki yönlerini araştırdım. Artık kaçarınız yok”