Anasayfa > Magazin > Instagram Hikayeleri İçin Beklenen Özellik Geliyor

Instagram Hikayeleri İçin Beklenen Özellik Geliyor

Yazar : Kadir Alagöz 18.12.2019 Okuma Süresi : 1:48 laykla : 0
A+ A-
Instagram Hikayeleri İçin Beklenen Özellik Geliyor

Son yılların en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram güncellemeler ile kendisini geliştirmeyi ve kullanıcıların ihtiyacına yönelik iyileştirmeler yapmaya devam ediyor.

Instagram sosyal medya kullanan kişiler arasında en fazla ilgiyi gören platformların başında geliyor diyebiliriz. Özelliklede hikayeler özelliği ile insanların kullanmayı sevdiği yer olmayı başardı. Hikayeler için pek çok güncelleme Instagram tarafından kullanıcılara sunuldu ve Instagram tarafından güncellemeler ile gelen yeni özelliklere bir yenisi daha eklendi. Instagram kullanıcıları birden fazla fotoğrafı aynı hikaye içerisinde paylaşabilecek. Kullanıcılar Instagram’ın yeni özelliği sayesinde aynı hikayede 6 farklı fotoğrafı takipçileri ile paylaşabilecekler.  

Birçok Instagram kullanıcısının uzak olmadığı bir özellik diyebiliriz. Ancak kullanıcılar böyle bi özelliği kullanabilmek için Instagram dışında uygulamalar kullanmak zorunda kalıyordu. Kullanıcılar yeni özelliği kullanabilmek için farklı bir uygulamaya gerek duymayacak. Farklı fotoğraflardan oluşan hikayeyi paylaşabilmek için hikaye atma ekranına girdiklerinde paylaşmak istedikleri düzeni seçmeleri ve paylaşmaları yeterli olacak. Güncelleme bugün itibariyle tüm dünyada yayınlandı. Uygulamayı güncelleyerek yeni özelliği kullanabilirsiniz.