Anasayfa > Magazin > Instagram Fenomenlerine Ömür Boyu Men Cezası

Instagram Fenomenlerine Ömür Boyu Men Cezası

Yazar : Kadir Alagöz 31.10.2019 Okuma Süresi : 1:57 laykla : 0
A+ A-
Instagram Fenomenlerine Ömür Boyu Men Cezası

24 yaşındaki Lauren Summer ve 25 yaşındaki Julia Rose adlı Instagram fenomenleri ömür boyu maçlardan ömür boyu men cezası aldı.

Instagram’da 3.2 milyon takipçisi bulunan Julia Rose ile 1.6 milyon takipçisi bulunan Lauren Summer beyzbol maçında atıcının dikkatini dağıtmak için göğüslerini açtılar. Yaptıkları bu hareket sonrası iki fenomen isim maçlardan ömür boyu men cezası aldı. Beyzbol maçına giden iki Instagram fenomeni Julia Rose ve Lauren Summer rakip takımın atıcısını şaşırtmak için göğüslerini açtı.

Canlı yayında ekranlara gelen görüntüler gündem haline geldi. Görüntülerin kısa sürede sosyal medyada yayılması üzerine lig yönetimi harekete geçti ve her iki fenomeni de maçlardan ömür boyu men etti. Lig sözcüsü Michael Teevan konu hakkında yaptığı açıklamalarda bu durumu doğruladı. Teevan, ticari menfaat sağlamak amacıyla ihlal edilen taraftar kurallarını affetmelerinin mümkün olmadığını söyledi. 

Cezaları belli olan iki fenomenden karşı atak geldi. Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan fenomen isimler Julia Rose ve Lauren Summer takipçilerinden göğüs kanserine destek için bağışta bulunmalarını istedi.