Anasayfa > Magazin > Instagram Fenomeninin Sırrını Babası Ortaya Çıkardı

Instagram Fenomeninin Sırrını Babası Ortaya Çıkardı

Yazar : Cansu Sıypak 02.10.2019 Okuma Süresi : 2:41 laykla : 0
A+ A-
Instagram Fenomeninin  Sırrını Babası Ortaya Çıkardı

Instagram fenomeni gerçek yaşını herkesten saklamış...

Instagram’da 4 milyon, Tiktok’ta 13 milyon, YouTube’da ise 1,5 milyon takipçisi bulunan fenomenin herkesten sakladığı gerçek gün yüzüne çıktı. 

15 yaşında olan Danielle Cohn, sosyal medya da oldukça fazla bir takipçi kitlesine sahip. Giyimi, hareketleri ve fotoğraflarıyla sık sık eleştirilen Danielle Cohn, bunları pekte önemsemiyor. Yaşından dolayı sosyal medyayı ebeveyn kontrolünde kullanması gerekli. İşin ilginç yanı ise Danielle Cohn’un menajerliğini annesi yapıyor. 

Geçtiğimiz günlerde Danielle’nin babası bir açıklama yaptı ve kızının 15 değil aslında 13 yaşında olduğunu söyledi ("Bu nasıl 13 yaş" diyebilirsiniz çünkü biz de aynısını düşünüyoruz...).Kızının sosyal medyada çocuk istismarcılarının hedefi haline geldiğini söyleyen baba isyan etti. 

Danielle, enerji içeceği ve iç çamaşırı gibi çocuklar için uygun olmayan ürünlerin reklamını yaptığından dolayı babası reklam verenleri uyardı ve kızının gerçek yaşını bilip hassas davranmalarını istedi.

Danielle’nin yaptığı işi destekleyerek menajerliğini yapan anensine ise oldukça tepki geliyor. Uzmanlar, şu anda Danielle’nin annesinin çocuk istismarı yaptığını ve hemen genç kızın gerçek hayata adapte edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Danielle’nin annesi ise kızının milyoner olacağını ve onu rahat bırakmalarını söylüyor. Fakat bilmediği bir şey var; yaşadıkları yer olan İngiltere kanunlarına göre sosyal hizmetler kızın velayetini her an annesinden alabilir.