Anasayfa > Magazin > Fenomen Olmak İsteyenlere Instagram’dan Yardım Eli

Fenomen Olmak İsteyenlere Instagram’dan Yardım Eli

Yazar : Kadir Alagöz 02.10.2019 Okuma Süresi : 1:50 laykla : 0
A+ A-
Fenomen Olmak İsteyenlere Instagram’dan Yardım Eli

Instagram ‘Creators’ hesabını duyurdu.

Günümüzde sosyal medya yaygınlaştıkça sosyal medyada fenomen olma isteği de artıyor. Ancak kimse bu konuda ne yapması gerektiğini bilmiyor. Tam da bu konuda Instagram devreye giriyor. Instagram fenomeni olmak isteyenlere platformda bu konuda yardım etmek için yeni hesabını duyurdu. 

Günlük milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram fenomen olmak isteyenlere yeni bir çözüm ile geldi. Birçok kullanıcı platformda daha çok takipçi sayısı ve daha çok etkileşim elde etmek istiyor ancak nereden başlayacağını bilmiyor. Instagram bu konuda "Creators" hesabı üzerinden çeşitli ipuçları vererek bu kişilerin nereden başlayacağını veya platformdan yararlanabileceği özellikleri yeterince tanımasını sağlayacak.

Platform ayrıca bu hesap üzerinden IGTV için de önerilerde bulunacak. Creators hesabında Instagram’a içerik üreten fenomen görüşleri de yer alacak. Açıklanan isimler arasında Lalamilan, Shalomblac, Brycexavier, Laurengodwin, Indiana, Susiemeoww ve Adamw yer alıyor. Platform aynı zamanda Creators hesabı üzerinden yeni güncellemelerden ve algoritmanın çalışma mantığından da bahsedecek.