Anasayfa > Magazin > Fenomen Çifte Tepki Yağıyor

Fenomen Çifte Tepki Yağıyor

Yazar : Kadir Alagöz 10.09.2019 Okuma Süresi : 1:35 laykla : 0
A+ A-
Fenomen Çifte Tepki Yağıyor

Instagram’da 168 bin takipçisi bulunan ‘positravelty’ isimli profilin sahibi olan Kelly Castille ve Kody Workman çiftinin Instagram paylaşımlarına tepki yağıyor.

Amerika’lı blogger’lar  Kelly Castille ve Kody Workman çifti Instagram profillerinde gezdikleri yerler ile ilgili paylaşımlar yapıyorlar. Yaptıkları paylaşımlar takipçileri tarafından tehlikeli bulunduğu için takipçilerinden sık sık tepki alıyorlar.

Macerasever çift kimi zaman tatil pozu için bir uçurum kenarı seçerken kimi zaman 3 katlı bir yüzme havuzunun kenarından sarkıyorlar. Kimi zaman ise oldukça yüksek bir binadan ayaklarını sarkıtıyorlar. Takipçileri fenomen çifti binlerce insana örnek olduklarını unutmamalarını ve beğeni uğruna hayatlarını riske atmamaları gerektiği konusunda uyardı. Fenomen çiftin ise bu yorumlara cevabı gecikmedi. Fenomen çift, ‘’İnsanların kendi kararlarını vermesine saygılı olmalısınız. Tamamen kendi irademiz ile bu pozları veriyoruz. Bu fotoğrafların altında yatan fikirler hoşumuza gidiyor’’ diyerek kendilerini savundular.

Çiftin takipçilerinden tepki yediği fotoğraflara bir göz atalım.

1-

2-

3-

4-

5-