Anasayfa > Magazin > Enes Batur’un, Çağla Çetinöz’e Yaptığı Hareket Sosyal Medyayı Salladı.

Enes Batur’un, Çağla Çetinöz’e Yaptığı Hareket Sosyal Medyayı Salladı.

Yazar : Cansu Sıypak 28.10.2019 Okuma Süresi : 6:42 laykla : 0
A+ A-
Enes Batur’un, Çağla Çetinöz’e Yaptığı Hareket Sosyal Medyayı Salladı.

YouTube dünyasında olaylar gittikçe ilginç bir hal almaya başladı.

Enes Batur’u tanımayanımız yoktur herhalde. Son zamanlarda yeni aldığı ve değeri 1.5 milyon TL olan BMW i8 model arabası ile gündemde. Batur, arabayı alır almaz arabası ile birlikte birçok video ve hikaye attı. Kısaca kendisi yeni arabasıyla aşk yaşamakta şu sıralar...

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Inflow Ödül Töreni çıkışında Enes Batur, yeni arabasını takipçilerine garip bir yolla göstermeyi şeçti. Enes Batur, yeni arabasını bir başka YouTuber’la dalga geçerek gösterdi.

"İşte Benim Stilim" programıyla hayatımıza giren ve şu sıralar YouTube ve Instagram’da aktif olan Çağla Çetinöz’de  Inflow Ödül Töreni'ne katıldı. Tören çıkışı başına gelenleri isim vermeden YouTube kanalında anlattı. 

Çağla Çetinöz, tören çıkışı başına gelenleri şöyle anlattı:

“Ödül töreninden çıkışta başıma bir olay geldi ve size bunu anlatmak istedim. İsim vermeden anlatacağım ama hepinizin tanıdığı bir YouTuber’dan bahsedeceğim. Gerçekten çok komik, acınası, zavallıca bir hareketten bahsedeceğim şimdi size. Ben önden gidiyorum. Bir tane tanıdığım kız var, bu da Influencer. Şu ara sürekli onun peşinden takılıyor zaten. O kızı tanıyorum ben, eskiden tanıyorum, artık görüşmüyoruz. Çokta hoşlanmıyorum kendisinden. Çizdiği profilden de çok hoşlanmıyorum sosyal medyada. Neyse onu gördüm. O bana bir laf attı, ben de ona “A iyi gidiyoruz” falan gibi bir şey söyledim. Sonuçta orda bana bir şey sordu, ben de ona cevap verdim. Neyse o arada, bu “ünlü YouTuber” arkadaşımız telefonunu çıkarttı videoya çekiyor gibi. Beni çekmeye başladı. Direkt ben varım yani kamerasının karşısında. İnanmıyorum bu nasıl bir güzellik, inanılmaz güzel gözüküyorsun falan diye beni kayda alıyor. Ben de diyorum ki acaba o kızı mı çekiyor çünkü selamımız bile yok, merhabamız yok. Bana böyle bir şey diyemez herhalde onu çekiyor falan dedim, baktım gülümsedim falan. Anlamlandıramadığım bir durum var orada. Daha sonra ne yaptı biliyor musunuz? Arkamda yeni aldığı lüks arabası varmış. Ben bunu görmedim. Bir anda telefonunu çevirip arabayı çekmeye başladı, inanmıyorum çok iyisin falan diye. Kızda “ Oo abi bunu yapacağını biliyordum yaa” demeye başladı. Ben böyle ikisini izliyorum ne yapıyor bunlar diye. Ben kibar bir insanım nezaket icabı “A teşekkür ederim” de diyebilirdim üstüme alınıp. Tanımıyorum seni yani durup dururken beni niye videoya çekerek öyle gelesin. Bu samimiyet nereden geliyor 1.si. 2.si durumu anlamlandıramadığım için bakıyorum öyle ne yapıyor diye. Benim şey dememi bekledi; “A teşekkür ederim” ben onu dicem o hop dönecek, ben böyle mal gibi kalıcam, bunu yapmaya çalıştı. Çok itici, Çok ezikçe bir hareket. Çok zavallıca, görgüsüzce bir hareket. Amaçları neydi, inanın hiç bilmiyorum. Zaten sevmediğim bir isim kendisi, gördüm dedim ki tamam ya velet bu daha büyümemiş. Yaptığı şey inanılmaz ayıp bir şey. Kendilerini bir şey sanıyorlar ama hiç bir şey değilsiniz.”

Çağla Çetinöz’ün olayı anlattığı videoyu aşağıya bırakıyoruz: 

Çağla Çetinöz olayı isim vermeden anlatsa da videoyu izleyenler bahsedilen kişilerin Enes Batur ve Buse Plan olduğunu anladı. Zaten bu olay Çağla Çetinöz’ün anlattığıyla kalmadı çünkü Enes Batur, Çetinöz’le dalga geçtiği videoyu kendi kanalına yükledi. 

Enes Batur’un “güzel şaka” olarak bahsettiği olayı aşağıdaki videonun başından izleyebilirsiniz:

Olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?