Anasayfa > Magazin > Duygu Özaslan’ın 'Benim' Dediği Fotoğraf Fake Çıktı

Duygu Özaslan’ın 'Benim' Dediği Fotoğraf Fake Çıktı

Yazar : Kadir Alagöz 09.09.2019 Okuma Süresi : 2:2 laykla : 0
A+ A-
Duygu Özaslan’ın 'Benim' Dediği Fotoğraf Fake Çıktı

Duygu Özaslan’ı birçoğumuz tanıyoruzdur. Kendisi YouTube’da 1.5 milyona yakın abonesi bulunan kanalında moda, güzellik ve lifestyle videolar paylaşan bir YouTuber.

Twitter’da 500.000’den fazla takipçisi bulunan bir hesap (Ruling) dün Duygu Özaslan’ın fotoğrafını "Eskiden Duygu Özaslan’da fake atıyormuş" notu ile paylaştı. Söz konusu fotoğraf 2012 yılına ait bir paylaşım. 2012 yılında Duygu Özaslan, Facebook platformunda kapak fotoğrafını balerin kostümü giyen küçük bir kız fotoğrafı yaptı. Fotoğrafın altına ise bir takipçisinden şöyle bir yorum geldi, "Bu benim de lütfen". Duygu Özaslan ise takipçisini hayal kırıklığına uğratmak istemiyor olsa gerek bu yorumuna "Evet" cevabını verdi.

Gerçek şu ki Duygu Özaslan'ın 'benim' diyerek paylaştığı fotoğraf, henüz 4 yaşında şöhret ile tanışan, çok küçük yaşta modelliğe başlayan, yetişkin kıyafetleri ve makyajları ile dergi kapaklarına poz veren sosyal medyada dünyanın en güzel kızı olarak nitelendirilen Thylane Blondea’dan başkası değil.

Fotoğraf Twitter üzerinde paylaşılır da kullanıcılar sessiz kalır mı? Kullanıcılar bu paylaşım altına oldukça komik yorumlarda bulundu:

1- 

2- 

3-

4-

5-