Anasayfa > Kültür & Sanat > Joker 2 Söylentileri Kafa Karıştırdı

Joker 2 Söylentileri Kafa Karıştırdı

Yazar : Kadir Alagöz 21.11.2019 Okuma Süresi : 1:39 laykla : 0
A+ A-
Joker 2 Söylentileri Kafa Karıştırdı

Joaquin Phoenix’in başrolünde yer aldığı Joker filminin devamının gelip gelmeyeceği uzun zamandır merak ediliyor. Geçtiğimiz gün Joker hayranlarını heyecanlandıran bir haber yayıldı çok geçmeden bu haberin gerçeği yansıtmadığına dair başka bir haber yapılınca Joker hayranlarının kafası karıştı.

Ülkemizde şimdiye kadar 1.829.770 izleyici rakamına ulaşan Joker gişede yedinci hafta sonunu geride bıraktı. Warner Bros’un belki de son yılların en başarılı ve en çok konuşulan filmi olan Joker filminin 1 milyar dolar gişe hasılatına ulaşması beklenmedik bir başarıydı. Bu nedenle filmin devamının gelip gelmeyeceği çok merak ediliyordu. The Hollywood Reporter bu konuda heyecan yaratan bir haber paylaştı. The Hollywood Reporter tarafından yapılan göre yönetmen Todd Phillips, devam filmi için Warner Bros ile masaya oturdu. Yeni filmde ünlü aktör Joaquin Phoenix’in yine başrolde yer alması bekleniyor. 

Bu haberin ardından kısa süre sonra Deadline sitesi farklı bir haberle karşımıza çıktı ve Joker 2 filminin geleceğine dair iddiaları yalanladı. Todd Phillips’in ikinci film için geri döneceğinin doğru olmadığını, yönetmenin böyle bir durumdan haberdar bile olmadığı ifade edildi. İki sitenin de güvenilir olması hayranları üzerinde kafa karışıklığına neden oldu.