Anasayfa > Kültür & Sanat > Game of Thrones’tan Heyecanlandıran Alternatif Final Açıklaması

Game of Thrones’tan Heyecanlandıran Alternatif Final Açıklaması

Yazar : Kadir Alagöz 25.11.2019 Okuma Süresi : 1:50 laykla : 0
A+ A-
Game of Thrones’tan Heyecanlandıran Alternatif Final Açıklaması

Yayınlandığı dönem milyonlar tarafından büyük ilgiyle takip edilen son yılların fenomen dizisi Game of Thrones Mayıs ayında final yaparak veda etmişti. Dizinin finali ise hayranlarını ikiye bölmüştü.

Dünya çapında kendisine milyonları hayran bırakan Game of Thrones geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde sekizinci sezonun The Iron Throne isimli altıncı bölümüyle ekranlara veda etmişti. Yayınlanan final bölümüyle hayranları tarafından ağır eleştiriler alan Game of Thrones ekibi alternatif bir final bulunduruyor gibi. Bu konu hakkında Game of Thrones hayranlarını heyecanladıran bilgiyi veren kişi ise dizinin sevilen karakterlerinden Tormund’u canlandıran Kristofer Hijvu. Başarılı oyuncu bir dergiye verdiği röportajda diziye alternatif bir son çektiklerini dile getirdi.

Kristofer Hijvu alternatif sondan övgüyle bahsederken, bu final ile ilgili hiçbir şey açık etmeyeceğini belirtti. Çekilen alternatif sonun ciddi bir finalden ziyade büyük ölçüde eğlence amaçlı olduğunu belirten Hijvu, ‘’Ama size bununla ilgili herhangi bir şey söylememe iznim var mı bilmiyorum’’ dedi. Game of Thrones hayranları ise beğenilmeyen finalden sonra alternatif finali görmek istiyor. Dizinin yayıncı kanalı HBO’nun ise alternatif finali DVD ekstarsı olarak özel bir notla yayınlanacağı iddia ediliyor.